JM Pasířství zámečnictví

Zábradlí a schodiště

zábradlí Provádíme pasířské a zámečnické práce na zakázku. Především pak řešení schodišť, interiérových i venkovních zábradlí z nerezu, ale i kovaná nebo ocelová zábradlí. Dále nabízíme výrobu bran, branek a garážových vrat, jakékoli interiérové doplňky, zastřešování bazénu a teras, dále střechy a markýzy z polykarbonátu.

Mezi naše hlavní produkty patří:

Zábradlí - vyrábíme zábradlí z nerezů, ale i kovaná zábradlí. Povrch může být v brusu nebo v lesku v kombinaci se dřevem nebo sklem. Naše zábradlí jsou vhodná do interiérů i exteriéru. (více)

Schodiště- zaměřujeme se na ocelová schodiště vhodná pro vnitřní i venkovní užívání. Schodiště vyrábíme s kombinací dřeva a dřevěných nášlapů a kovovými doplňky. (více)

Garážová vrata - vyrábíme plně automatická garážová vrata a mechanická jednokřídlová či dvoukřídlová garážová vrata. (více)

Více o našich službách naleznete zde.

Co nabízíme

  • Zakázková kovovýroba a pasířství
  • Výroba zábradlí, schodišť, garážových vrat
  • Interiérové doplňky z nerezu, mědi a mosazi
  • Leštění barevných kovů
  • Střechy a markýzy z polykarbonátu
  • Zastřešování bazénů a teras

Fotogalerie

zábradlí schodiště zakázková kovovýroba

V naší fotogalerii naleznete reference, které jsme realizovali pro naše klienty. Fotogalerii jsme rozdělili do kategorií podle nejčastěji realizovaných zakázek. Sem především patří výroba zábradlí a to jak kovaná, tak i zábradlí z nerezů. Dále zde naleznete reference schodišť, garážových vrat, bran a branek, zastřešení bazénů. Za povšimnutí stojí i interiérové doplňky, např. realizovaný oltář pro žebětínský kostel.

Veškeré reference jsou umístěny zde.