O firmě

Naše firma je rodinného typu s desetiletou tradicí, zaměřující se na zakázkovou kovovýrobu, práci s nerezí a barevnými kovy jako je například mosaz a měď a také na práci z lehkých polykarbonátů, které nahrazují již zastaralé drátěné sklo.

Zabýváme se především výrobou schodišť, zábradlí nejen ze železa a nerezi, ale i kovaná jak venkovní tak i interiérová. Výrobou garážových vrat a jakýchkoliv jiných bran a branek. Výrobou pergol, markýz a zastřešování bazénů a zimních zahrad. Leštění barevných kovů a patinou. Nebojíme se ani jakékoliv jiné práce z těchto materiálů, tak i drobné soustružnické práce.

Vize

Jsme mladá perspektivní firma, která se prozatím zaměřuje na zákazníky z jihomoravského regionu a to bychom chtěli do budoucna změnit a zaměřit se na celou českou republiku.

Působnost

Naše působení je zaměřená na veškerou klientelu z jihomoravského kraje, sídlo naší firmy je v Hustopečích, což je cca 30 km jižně od Brna. I když jsme menší firma, již nyní expandujeme některé výrobky přes zprostředkovatele do Rakouska a Německa. Snažíme se o rozšíření jak firmy, tak i výroby a o větší spektrum použití nových materiálů a technologií.

Předmět podnikání

  • Pasířství
  • Zámečnictví
  • Kovářství